Zaznacz stronę

Jak wybrać wygodny materac, który zapewni komfortowy sen? Prawidłowo dobrany materac cechuje odpowiednia twardość i wysoka jakość wykonania. Czy wiesz, że materac SleepMed Comfort Plus dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, stwarza możliwość elastycznego dostosowania twardości do aktualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników? Możesz uzyskać aż 6 różnych wariantów. Sprawdź dlaczego SleepMed Comfort Plus od marki Hilding jest doskonałą propozycją.

Kiedy warto zdecydować się na zakup dobrego materaca SleepMed Comfort Plus?

Często wybudzasz się w nocy ze względu na ból szyi, ramion, kręgosłupa, bioder czy nóg? Odczuwasz drętwienie kończyn? Czy wiesz, że przyczyną tych dolegliwości może być źle dobrany materac? Materac SleepMed Comfort Plus to produkt medyczny wykonany z najwyższej jakości pianek – połączenia pianki wysokoelastycznej VPPHR oraz pianki termoelastycznej VitaRest®. Zastosowanie dwóch warstw pianki wysokoelastycznej o odmiennych twardościach: Hard o wys. 10 cm oraz Soft o wys. 8 cm oraz demontowalnego topu (który możemy przełożyć na dowolną stronę materaca lub zrezygnować z jego zastosowania), sprawia, że możemy dowolnie modelować twardość materaca. Tym sposobem zyskujemy powierzchnię spania idealnie dopasowaną do naszych potrzeb, która zapewnia nam prawidłowe podparcie i ergonomiczną pozycję snu. Warto zauważyć, że warstwa VitaRest® wyposażona jest w 7 zróżnicowanych stref komfortu co dodatkowo zwiększa wygodę. Dobry materac SleepMed Comfort Plus to propozycja dla wymagających użytkowników stawiających na niezawodną jakość i nieprzerwany, komfortowy sen. Warto mieć na uwadze, iż dobre materace SleepMed Comfort Plus wyprodukowane przez markę Hilding mają status produktu medycznego co oznacza, iż spełniają rygorystyczne wymogi. Materac posiada także prestiżowy „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH”.

W jakich rozmiarach nabyć można dobre materace SleepMed Comfort Plus?

Wybór materaca o odpowiedniej twardości to jedno, warto z pewnością podczas zakupów, dokładnie przemyśleć również kwestię rozmiaru materaca. Przyjmuje się, że materac, który komfortowo pomieści dwie osoby powinien mieć minimum 140 cm szerokości. A co jeżeli chodzi o jego długość? Standardowa długość materaca wynosi 200 cm. Jeśli jeden z partnerów jest wysoki (wyższy niż 180 cm wzrostu), warto rozważyć zakup materaca o niestandardowym rozmiarze. Zakłada się, że prawidłowy wymiar to wzrost w centymetrach + 20 cm zapasu. Zakup materaca w niekatalogowym rozmiarze wiąże się jednak ze znacznie wyższymi kosztami.

Jaki rozmiar dobrego materaca SleepMed Comfort Plus? Ten model materaca oferowany jest we wszystkich standardowych wymiarach: 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm – to propozycje dla par. Materace w wymiarach 120×200 cm, 100×200 cm, 90×200 cm czy 80×200 cm – to oferta skierowana dla singli, nastolatków oraz dzieci. Czy dobry materac 120×200 cm to optymalne rozwiązanie dla pary czy jednego użytkownika? Raczej jest to rozmiar przeznaczony dla jednej osoby, która ceni sobie wygodę. Dobre materace 120×200 cm to także idealna opcja dla dziecka, które rozpoczęło przygodę z samodzielnym zasypianiem, jednak wciąż zdarza mu się zasypiać w towarzystwie rodzica (np. podczas choroby). Większa przestrzeń to większa wygoda, jeśli więc pokój jest wystarczająco duży to zakup materaca 120×200 cm to opcja warta rozważenia.

Kto zyska najwięcej kupując dobry materac SleepMed Comfort Plus do łózka?

Zakup dobrej jakości materaca jest niemałym wydatkiem, jednak warto potraktować go jako inwestycję w zdrowie i dobre samopoczucie, bowiem wysokiej jakości, nieprzerwany sen ma kluczowe znaczenie dla naszego organizmu. Jaki dobry materac? Jaki materac się sprawdzi? Z pewnością należy wziąć pod uwagę twardość materaca. W przypadku produktu SleepMed Comfort Plus istnieje możliwość elastycznego dostosowania tego parametru do oczekiwań użytkowników. Produkt ten posiada właściwości antyalergiczne, a dzięki niezwykle wydajnemu systemowi wentylacji AirForce gwarantuje najwyższy komfort snu i higieniczność nawet w upalne noce. Alternatywą dla piankowego materaca SleepMed Comfort Plus może okazać się inny materac sprężynowy 120×200 cm z niniejszej kolekcji.