Zaznacz stronę

Sen jest bardzo ważną częścią naszego życia, która ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Przede wszystkim należy zadbać o to, czy podłoże na którym śpimy, zapewnia odpowiednie podparcie naszym plecom. To właśnie w przypadku jego braku, cierpimy na bóle kręgosłupa i stawów. Produktami, które z pewnością znacząco podniesie komfort naszego snu, są materace SleepMed by Hilding Anders. Sprawdź dlaczego warto wybrać model Hybrid Supreme.

Czym wyróżnia się budowa twardego materaca SleepMed Hybrid Supreme na tle konkurencji?

Twarde materace SleepMed Hybrid Supreme to innowacyjne produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Składa się on bowiem z kilku warstw:

-7-strefowego wkładu wykonanego w technologii sprężyn multipocket,

-2 warstw pianki wysokoelastycznej VPPHR (HR40kg Hard oraz HR35kg Soft)

-warstwy pianki termoelastycznej VitaRest®

Wraz z pokrowcem wykonanym z materiału  wysokiej przepuszczalności powietrza, tworzy unikalny materac SleepMed Hybrid Supreme.

Co wyróżnia go na tle konkurencji? Oprócz doskonałego dopasowania do naturalnych krzywizn ciała, przede wszystkim możliwość regulacji twardości, poprzez odpowiednie ułożenie warstwy wykonanej z pianki termoelastycznej. Pozwala to na zbudowanie aż 4 różnych poziomów twardości – a to wszystko bez wymiany materaca na nowy!  Aby jeszcze zwiększyć twardość materaca, można dokupić matę wykonaną z kokosa, która stanowić będzie dodatkową warstwę. Technologia w jakiej została wykonana doskonale odprowadza wilgoć, przy okazji zapobiegając rozwojowi roztoczy i pleśni. Polecana jest dla alergików, ponieważ nie powoduje odkładania się kurzu. Warto także wspomnieć o szeregu testów, którym zostały poddane produkty marki SleepMed. Przyznany certyfikat jakości, był wynikiem badań prowadzonych we współpracy ze Szwajcarskim Instytutem AEH.

Potwierdza to najwyższą jakość produktu w swojej kategorii. Oprócz tego, produkt ten jest antyalergiczny i pozbawiony szkodliwych dla zdrowia substancji. Materac SleepMed Hybrid Supreme redukuje wszelkie napięcia podczas snu, łagodzi ucisk w obrębie ramion i wspiera niskie partie kręgosłupa. Dzięki specjalnemu wypełnieniu, ułatwia odprowadzanie wilgoci przez co nie powoduje także pocenia się naszego ciała. Pokrowiec bez problemu możemy zdjąć i wyprać, przez co zachowujemy jeszcze większy poziom higieny.  Dodatkowo materac objęty jest 15-letnią gwarancją producenta, która obejmuje odkształcenia na jego powierzchni oraz nieprawidłową pracę materaca. Produkt ten wykonany jest w dbałości o nawet najmniejsze detale, dzięki czemu służyć będzie przez długie lata. Zastanawiasz się jaki twardy materac będzie odpowiedni dla Ciebie? Wypróbuj model SleepMed Hybrid Supreme i rozkoszuj się luksusem i najwyższą jakością snu.

W jakich rozmiarach nabyć można twarde materace SleepMed Hybrid Supreme?

Zastanawiasz się jaki rozmiar twardego materaca SleepMed Hybrid Supreme będzie dla Ciebie odpowiedni? Warto dowiedzieć się, wśród jakich wymiarów możemy wybierać. Jeśli chodzi o materace pojedyncze, przeznaczone także dla dzieci i młodzieży, do najpopularniejszych zaliczane są te o wymiarach 90×100, ale dostępne są także twarde materace 80×200, 100×200 oraz 120×200. Osoby, które posiadają dość sporo miejsca w sypialnie najchętniej decydują się na dość spore łóżka małżeńskie, do którym odpowiednim materacem będzie ten 160×200 oraz 180×200. Bez względu na to, jaki produkt wybierzemy, materace Hybrid Supreme zapewnią nam komfortowy i zdrowy sen.

Kto powinien wybrać spanie na twardym materacu SleepMed Hybrid Supreme?

Do niedawna panował stereotyp, że twarde podłoże do spania jest najzdrowsze. Przy doborze odpowiedniego materaca najważniejszymi parametrami jest stan naszego zdrowia oraz waga. Materac SleepMed Hybrid Supreme  posiada właściwości ortopedyczne, co ma znaczenie szczególnie dla osób borykających się z przewlekłym bólem pleców.  Zapobiega powstawaniu oraz pogłębianiu się dysfunkcji kręgosłupa, a także łagodzi ból. Może być stosowany dla osób obłożnie chorych, ze względów właściwości przeciwodleżynowe. Osoby o większej wadze mogą bez problemu użytkować ten rodzaj materaca, bez uciążliwego zapadania się. SleepMed Hybrid Supreme dopasowuje się do kształtu ciała i podpiera w każdym jego punkcie. Polecany jest także dla alergików, ponieważ nie zawiera w sobie żadnych szkodliwych substancji, a przy tym zapewnia przepływ powietrza, niwelując ryzyko powstawania pleśni.

Twardy materac SleepMed Hybrid Supreme oraz wiele innych modeli dostępnych jest w sklepie Senna Materace. Producentem materace SleepMed jest Hilding Anders – lider w swojej branży, który na polskim rynku obecny jest od 2001 roku. Godne polecenia są także pozostałe produkty marki SleepMed, jak np. materac piankowy SleepMed Premium Plus – materac termoelastyczny 80×200 dostosowany do pojedynczego łóżka, lub 160×200 do łóżka małżeńskiego. Jeśli szukasz materaca pojedynczego, o podwyższonej twardości  – dobrze sprawdzi się model SleepMed Hybrid Comfort Plus – twardy materac 80×200 lub 90×200.