Zaznacz stronę

Materace piankowe, sprężynowe, kieszeniowe… Materace rehabilitacyjne, ortopedyczne… Chcesz wiedzieć, czym się charakteryzują poszczególne rodzaje materacy, bo postanowiłeś poprawić jakość swojego snu? Chcesz wybrać materac, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, będzie współgrał z Twoim ciałem podczas snu i zapewni wygodę? Wejdź na naszą stronę i przekonaj się, że mamy to, czego szukasz. Zapoznaj się bliżej z rodzajami materacy, jakie oferujemy i dokonaj idealnego wyboru!

Materace dla dzieci i dla dorosłych

Czym różni się materac dziecięcy od tego dla dorosłych? Przede wszystkim warto pamiętać, że nie chodzi tutaj o wiek, ale przede wszystkim o wagę ciała. Materace nie mogą być ani zbyt twarde, ani zbyt miękkie. Powinny być na tyle elastyczne, by dopasowywać się do pozycji, jaką przyjmuje ciało podczas snu. Kluczową sprawą jest materiał, z jakiego wykonano wypełnienie oraz pokrowiec. Osoby skłonne do alergii wybierają często wysokiej jakości materace lateksowe. Podczas zakupu materaca koniecznie zwróć uwagę, czy posiada on konieczne atesty, poświadczające jego bezpieczeństwo dla zdrowia.

Materace rehabilitacyjne – by sen był jeszcze zdrowszy

Każdy, kto choć raz w życiu spędził noc na niewygodnej kanapie wie, jak ważna jest powierzchnia na której śpimy. Materace Hilding powstają z myślą o osobach, którym zależy na wysokim komforcie podczas snu i wypoczynku. Posiadają one wszelkie atesty, dzięki którym każdy klient ma pewność, że zyskuje produkt bezpieczny oraz w najwyższej jakości.