Zaznacz stronę

Marzysz o tym, by wreszcie wyspać się we własnym łóżku? Chciałbyś wymienić swój stary materac, ale nie wiesz, czym się kierować przy wyborze nowego? Zajrzyj na naszą stronę, a przekonasz się, że mamy materace rehabilitacyjne, materace nawierzchniowe, a także nowoczesne materace kieszeniowe! Każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie. Potrzebujesz materaca do łóżka małżeńskiego? A może szukasz materaca dla singla lub dla dziecka? Przekonaj się, że wybór nie będzie trudny!

Materac dobrany do Twoich indywidualnych potrzeb

Na co zwrócić uwagę przy kupnie materaca? Cena jest sprawą drugorzędną, gdyż ortopedzi i fizjoterapeuci są zdania, że warto zainwestować w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Warto wybrać więc nowoczesny, dostosowany do wagi ciała materac rehabilitacyjny. Pamiętaj, że miękki materac najlepiej sprawdza się, gdy jest użytkowany przez osobę o wadze poniżej 60 kg. Pozostałe osoby muszą dobrać sobie odpowiednio twardy materac, by spać komfortowo, bez uczucia zapadania się w powierzchnię łóżka.

Dobry sen na nowoczesnym materacu

Czym różni się materac piankowy od sprężynowego? Nowoczesne materace są wykonane w taki sposób, że nie odkształcają się po długim czasie użytkowania. Ich powierzchnia „współpracuje” z ciałem, dzięki czemu są ergonomiczne i gwarantują komfortowe użytkowanie. Materace kieszeniowe charakteryzują się systemem niezależnych od siebie sprężyn. Dlatego nadają się one do łóżka małżeńskiego, gdyż ruch Twojego partnera nie będzie Cię budził. W naszej ofercie znajdziesz też materace lateksowe, idealne dla alergików.